شبکه بهداشت و درمان شهریار- آرشیو اخبار
برگزاری کارگاه کنترل خشم و استرس با حضور کارشناسان سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۲ | 

AWT IMAGE

خشم یک هیجان طبیعی است که همه انسانها گاهی در زندگی خود تجربه می کنندولی همین هیجان طبیعی اگر کنترل نشود و به شیوه ی درستی ابراز نشود می تواند به سلامت جسمی خود فرد ودیگران صدمه بزند،روابط وی را تخریب کند و موجب از دست رفتن شان و جایگاه اجتماعی و فرصت های رشد و پیشرفت وی شود.
هدف از کنترل خشم این است که افراد یاد بگیرند خشم خود را کنترل کنند تا هنگام عصبانیت چیزی نگویند یا کاری انجام ندهند که برای خود و دیگران مشکل و دردسر ایجاد کند.
در همین راستا کارگاه کنترل خشم و خشونت با حضور روانشناسان دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ بیست و دوم شهریور ماه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهریار با موضوع مدیریت جامع کنترل خشم و استرس برگزار شد.
 در ابتدای جلسه آقای دکتر ناصح مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریارضمن خوشامدگویی به بیان اهداف جلسه پرداختند و در ادامه اساتید خانم دکتر رجایی کارشناس مسئول سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تهران و سرکار خانم امیرلو کارشناس سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ایران مباحث مربوطه به آخرین دستورالعمل­های این برنامه را برای حضار توضیح دادندو در انتهای جلسه، اساتید به سوالات مطرح شده پیرامون مباحث عنوان شده پاسخ دادند.

نشانی مطلب در وبگاه شبکه بهداشت و درمان شهریار:
http://iums.ac.ir/find.php?item=54.30054.54615.fa
برگشت به اصل مطلب